Wyprodukowane w Polsce, Przetestuj przez 28 dni DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Koszyk

Produkcja w Europie

Wyprodukowano w Europie

Tkaniny i produkcja

GravityBlankets® są wykonane ręcznie i składają się w 100% z hiszpańskiej bawełny z certyfikatem Oeko Tex Standard 100. Są one przeszywane z wieloma kwadratowymi panelami wypełnionymi szklanymi mikrokulkami. Zapewnia to równomierne rozłożenie masy w kocu na całej jego długości.

Mimo powszechnej praktyki wypełniania obciążeniowych koców plastikowymi koralikami zdecydowaliśmy się użyć szkła, ponieważ jest ono wyższej jakości i daje bardziej delikatne uczucie.

Szklane paciorki są produkowane w Republice Czeskiej i składają się z 85% dwutlenku krzemu (SiO2) i tlenku sodu (Na2O).

Pomagają utrzymać oddychalność GravityBlankets®. Dzięki przepuszczalności powietrza temperatura pod kocem jest zrównoważona, co tworzy przyjemne uczucie ciepła.

Pokrowce na koce GravityBlanket® są szyte w Polsce i wykonane w 100% z miękkiego weluru. Jedna strona pokryta jest gładką tkaniną, a druga nosi kwadratowy wzór. Obie strony są przyjemne dla skóry i delikatnie dla całego ciała.

Wszystkie koce grawitacyjne są odpowiednie dla alergików, ponieważ są hipoalergiczne.

Promujemy zrównoważoną produkcję, mając na uwadze ideę, że wydajność ekonomiczna, odpowiedzialność społeczna i ochrona środowiska są nierozłączne. Ważne jest, abyśmy z niego korzystali.
Zrównoważone materiały w całym procesie produkcyjnym i utrzymanie uczciwych warunków pracy. Na przykład, otrzymujemy energię elektryczną do naszej hali produkcyjnej z energii słonecznej i segregujemy odpady produkcyjne. Ponadto angażujemy osoby upośledzone umysłowo i fizycznie w część procesu produkcyjnego.

Używamy wyłącznie przyjaznych dla środowiska i biodegradowalnych opakowań.

Czyszczenie

Wszystkie koce GravityBlankets® są łatwe w czyszczeniu. Posiadają zamki umożliwiające zdjęcie osłony z weluru, którą można następnie umieścić w pralce w 30 ° C cyklu delikatnego prania. GravityBlankets® można również prać, ale trzeba uważać na zalecaną maksymalną masę bębna pralki. Odradzamy stosowanie suszarek.

W przypadku dalszych pytań odwiedź naszą FAQ lub wyślij e-mail na adres sklep@gravityblankets.pl.

Zobacz kołdrę Gravity®