Opaska obciążeniowa za 149 zł 0zł do każdego zamówienia z kołdrą! ZOBACZ KOŁDRĘ »

Szlafrok obciążeniowy

szlafrok_obciążeniowy

Szlafrok obciążeniowy jest idealną alternatywą dla kołdry obciążeniowej, zapewniając jednocześnie wspaniałe rozpoczęcie dnia lub relaksując nasze ciało przed wieczornym odpoczynkiem.

Wewnętrzna strona wykonana jest z bawełny, natomiast z zewnątrz obszyty jest miękkim pluszem. Jego obciążenie stanowią hipoalergiczne mikrokuleczki ze szkła, które znajdują się w dwóch specjalnych wkładach umiejscowionych w kołnierzu.

 

Wymiary szlafroku obciążeniowego
Zarówno duży kołnierz, jak i pasek sprawiają, że szlafrok idealnie dolega do ciała i jest bardzo wygodny w trakcie noszenia. Wkłady obciążające wyciąga się w łatwy sposób wyciągnąć, dzięki czemu możemy go używać jako zwykły szlafrok lub kąpielowy. 

Jest rewelacyjnym elementem rytuału przygotowującego do snu. Odpręża, wycisza, relaksuje i zapewnia odpowiednią postawę ciała. Podczas noszenia wyzwala lekki nacisk na ciało, przynosząc spokój i odprężenie. Można stosować go także podczas zasypiania i w trakcie snu.

Zapewnia lepszy sen oraz przeciwdziała napadom stresu i niepokoju. Odpowiedni krój, duży kołnierz oraz pasek powodują, że szlafrok jest bardzo wygodny podczas noszenia i dobrze przylega do ciała. Świetnie nadaje się w trakcie terapii sensorycznej.

Zobacz kołdrę Gravity®