Opaska obciążeniowa za 149 zł 0zł do każdego zamówienia z kołdrą! ZOBACZ KOŁDRĘ »

Poduszki terapeutyczne

poduszka_terapeutyczna

Ręcznie szyte poduszki terapeutyczne Gravity® to świetna alternatywa dla zwykłych poduszek używanych na co dzień. Nasz produkt to połączenie najwyższej jakości tkanin oraz bezpyłowych wiórów drzewnych, które razem zapewniają odpowiedni komfort dla użytkownika.

Zrębki drzewne z sosny i klonu wydzielają przyjemne zapachy, które pozytywnie wpływają na sen, samopoczucie oraz redukują poziom stresu. Oprócz tego, odznaczają się także działaniem przeciwbakteryjnym.

Poduszki terapeutyczne pomagają przede wszystkim przy problemach z zasypianiem, poprawiając także komfort snu. Przy okazji wykazują korzystne działanie przy nadmiarze stresu, dając uczucie zrelaksowania.

Poduszki przyczyniają się do lepszego snu i relaksu , ponieważ uwalniane zapachy zmniejszają problemy ze snem i stres. Do produkcji wykorzystujemy tylko martwe lub naturalnie połamane drzewa. 

Możemy zapewnić, że żadne drzewo nie zostało i nie zostanie specjalne wycięte w celu wykorzystania do produkcji wypełnienia poduszek terapeutycznych.

Poszewkę poduszki można łatwo i szybko zdjąć, a następnie wyprać w temperaturze 30°C.

Zobacz kołdrę Gravity®